У МЕРТ пояснили санкції проти нафтотрейдерів

13 лютого 2017, 12:06
Міністерство економічного розвитку і торгівлі застосувало спеціальну санкцію до деяких імпортерів паливно-мастильних матеріалів

Як йдеться у повідомленні прес-служби МЕРТ, спеціальна санкція передбачає тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності та почне діяти з 18.03.2017.

Причиною санкцій стало порушення частини другої статті 37 Закону України Про зовнішньоекономічну діяльність, а саме за дії, які можуть зашкодити інтересам національної економічної безпеки.

Відео дня

Служба безпеки України встановила, що підприємства, до яких були застосовані санкції, ввозили на митну територію України паливо походженням з Російської Федерації та Республіки Білорусь.

За даними СБУ, з метою акумуляції грошових коштів на рахунках "офшорних" структур, ухилення від сплати податків та мита до державного бюджету України компанії застосовували схему оформлення "непрямих" зовнішньоекономічних імпортних контрактів із контрагентами, зареєстрованими у країнах з пільговим режимом оподаткування.

В СБУ є підстави вважати, що грошові кошти, перераховані деякими імпортерами паливно-мастильних матеріалів на адресу нерезидентів, зареєстрованих в "офшорних" юрисдикціях, частково використовуються для фінансування незаконних збройних формувань на території тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X