У Київській області 83% розпорядників держкоштів підключились до ProZorro - заступник голови адміністрації

5 липня 2016, 15:50
Станом на 30 червня 2016 року 1349 розпорядників бюджетних коштів із 1698 у регіоні вже підключилися до електронної системи публічних закупівель ProZorro, повідомила прес-служба першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Лева Парцхаладзе

"З 1 серпня спливає визначений прем’єр-міністром України крайній термін підключення до системи ProZorro, тому в КОДА ми працюємо над тим, щоб до цього часу всі розпорядники бюджетних коштів перейшли на нову систему. Крім самого підключення важливо активізувати проведення торгів, адже без використання ProZorro ми не зможемо отримати суттєвої економії та бажаних результатів", - сказав Парцхаладзе.

Відео дня

Серед лідерів у підключенні - Володарська, Макарівська, Переяслав-Хмельницька, Поліська, Рокитнянська, Ставищенська, Таращанська та Яготинська РДА. Найгірша ситуація в Іванківському та Миронівському районах.

За даними системи моніторингу з моменту підключення до нової системи Київська область зекономила під час здійснення електронних закупівель понад 18 млн бюджетних коштів.


Нагадаємо, раніше Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) прийняв ProZorro як рекомендовану модель реформи державних закупівель.

1 квітня Україна частково перейшла на державні закупівлі в електронній формі. З 1 серпня закупівлі за допомогою системи ProZorro стануть обов'язковими для всіх.

НВ

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X