У Києві зібралися в півтора раза підвищити тарифи на воду

5 червня 2018, 14:43

У Києві розрахунковий тариф на послуги з водопостачання та водовідведення у 2019 році зросте в середньому на 49,6% - до 23,17 грн.

Про це повідомили у прес-службі комунального підприємства Київводоканал.

“Перегляд зумовлений зростанням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, розміру ренти, реагентів, а також зміною рівня амортизаційних відрахувань, ремонтів основних засобів”, - пояснила директор Департаменту економіки та фінансів Ірина Кирилюк під час громадських слухань пропозицій щодо зміни тарифів.

Відео дня

Голова правління, генеральний директор Київводоканалу Дмитро Новицький у свою чергу наголосив, якщо тарифи будуть нижчими, то можливі наслідки як технічного, так і фінансового характеру.

“Підприємство втратить можливість реагувати на аварійно-відновлювальні роботи та в повному обсязі виконувати їх. Також великою проблемою є відтік кваліфікованих кадрів і без збільшення тарифу ми і надалі будемо їх втрачати”, - підкреслив Новицький.


Київводоканал створено у 2001 році шляхом перетворення однойменного комунального об'єднання столиці, створеного в 1992 році на базі Київського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства. Надає послуги водопостачання та водовідведення.

Київводоканал обслуговує понад 4 тис. км водопровідних мереж у столиці. Проектна потужність господарсько-питного водопроводу столиці – 2,1 млн куб. м/добу, середньодобова подача води споживачам – 0,9 млн куб. м/добу.

Показати ще новини
Радіо NV
X