У Києві всі законні МАФи помітять спеціальною голограмою

7 серпня 2018, 11:48

В Києві до кінця серпня всі легально встановлені точки дрібнороздрібної торгівлі отримають спеціальні голограми про підтвердження законності.

Про це повідомив директор комунального підприємства Міський магазин Андрій Андрущенко, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Спеціальна голограма, розміщена, наприклад, на автокав’ярні, візку з продажу напоїв чи торговельному наметі, є підтвердженням законності встановлення та торгівлі в столиці.

Відео дня

На сьогодні пілотний проект реалізовано на території парку Партизанської слави. Станом на початок серпня видано 4 голограми на засоби пересувної торгівлі та 4 – на об’єкти сезонної торгівлі.

Основною метою проекту є ідентифікація підприємця та засобу торгівлі згідно з укладеним договором із КП Міський магазин. На думку розробників проекту, це унеможливить розміщення торговельних точок за фальшивими договорами та дозволить підвищити контроль із боку громадськості та, у разі необхідності, з боку контролюючих органів.

Голограми видаються КП Міський магазин на всі засоби пересувної та об’єкти сезонної торгівлі, право на розміщення яких отримано на відкритих торгах, за якими укладено договори щодо розміщення засобів пересувної/об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі на території міста Києва та щодо яких сплачено відповідні кошти.

Усі самовільно розміщені засоби пересувної та об’єкти сезонної торгівлі підлягають демонтажу, наголосили у КМДА.

Показати ще новини
Радіо NV
X