У Києві вшосте перенесли аукціон з будівництва метро на Виноградар

31 травня 2018, 15:40

Комунальне підприємство Київський метрополітен вшосте перенесло аукціон на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену через відсутність пропозицій.

Про це свідчить тендерна пропозиція, оприлюднене в системі державних закупівель ProZorro, передають Українські Новини.

Спочатку аукціон був призначений на 27 березня і неодноразово переносився на 7, 29 травня, 19 червня і 4 липня. Згідно зі змінами в умовах тендеру, аукціон буде проведений 15 серпня.

Відео дня

Тендерні пропозиції приймаються до 10 липня. Перша заявлена вартість становила 6,3 млрд грн з можливістю зниження ціни в крок 0,5%, що становить 31,6 млн грн. Орієнтовна вартість була знижена рішенням тендерного комітету від 29 березня до 5,9 млрд грн.

Траса ділянки буде проходити по території Шевченківського і Подільського районів Києва. Комплекс об'єктів на території електродепо планується розмістити в Подільському районі.

Відзначимо, що Київський метрополітен домовився з компанією Київметропроект про проектування будівництва ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену за 140,6 млн грн за результатами тендеру.

Нагадаємо, що в 2017 році київська влада повідомила, що загальна вартість прокладки шляху від станції метро Сирець до житлового масиву Виноградар складе більше 11 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X