У Києві планують відкрити новий швидкісний трамвай

22 лютого 2017, 17:20
До травня 2017 року  Київ планує отримати техніко-економічне обгрунтування проекту Трамвай-поїзд за маршрутами Милославська - Північна і Дарниця - Кільцева дорога. Обидва - через Дарницький залізничний міст

Про це заявив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

Таким чином влада сподівається з'єднати швидкісним сполученням лівобережні житлові масиви і адміністративно-ділове ядро міста.

Відео дня

"За розрахунками, попит на трамвай-поїзд становить близько 240 тис. пасажирів на добу. Загальна протяжність лінії 37,2 кілометра, з яких 14,7 кілометрів -. інфраструктура швидкісного трамвая Решта - інфраструктура залізниці ", - сказав Сагайдак, передає КМДА.

В рамках проекту планується побудувати: примикання, яке з'єднає троєщинську лінію швидкісного трамвая з залізницею в районі станції Троєщина-2; примикання, що з'єднує Борщагівську лінію швидкісного трамвая з залізницею в районі Повітрофлотського шляхопроводу; розгалуження на Березняках, яке дозволить потягам, які йшли з Троєщини і на Троєщину, обходити станцію Дарниця. Крім того, будуть побудовані пересадочні платформи Либідська.

Раніше повідомлялося, що у Києві хочуть продовжити швидкісний трамвай

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X