Київпастранс планує підняти ціни на проїзд у наземному транспорті

24 квітня 2018, 12:39

Комунальне підприємство Київпастранс має намір підвищити тарифи на проїзд у наземному комунальному транспорті Києва до 8 грн з 15 липня 2018 року.

Про це йдеться у фінансовому плані підприємства на 2018 рік, передають Українські Новини.

Під час планування доходів від перевезення пасажирів на січень-липень 2018 року враховувалися встановлені тарифи на перевезення пасажирів трамваєм, тролейбусом, автобусом, фунікулером і міською електричкою на рівні 4 і 5 грн відповідно.

Відео дня

При цьому з 15 липня прогнозується підвищення тарифу до 8 грн на всіх видах транспорту.

У результаті Київпастранс планує отримати 1,1 млрд грн доходів від перевезення пасажирів за підсумками 2018 року, що на 59,1% більше, ніж в планах на 2017 рік, і на 53,7% більше від фактичних показників за минулий рік.

Підвищення тарифів проходить після громадських обговорень проекту рішення, яке буде розроблено Київською міською держадміністрацією (КМДА).

Зазначимо, що в минулому році КМДА підняла ціни на проїзд в муніципальному транспорті з 15 липня у зв'язку зі зростанням цін на електроенергію та збільшенням мінімальної зарплати. Так, ціна за проїзд в метро зросла з 4 до 5 грн, в наземному транспорті з 3 до 4 грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X