У Києві набула чинності заборона на нічний продаж алкоголю

24 жовтня 2018, 10:26

Рішення Київської міської ради про заборону реалізації алкоголю в стаціонарних об'єктах торгівлі в столиці з 23:00 до 10:00 набуло чинності.

Відповідне рішення опубліковано в комунальній газеті Хрещатик у середу, 24 жовтня, передають Українські Новини.

Йдеться про заборону торгівлі столовим вином, пивом (крім безалкогольного), алкогольними та слабоалкогольними напоями в магазинах.
Ця заборона не поширюватиметься на ресторани, кафе та бари.

Відео дня


Нагадаємо, що 22 вересня 2016 року Київська міська рада ухвалила рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива у стаціонарних об'єктах торгівлі Києва з 23:00 до 10:00 (крім ресторанів).

У грудні 2016 року Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) визнало рішення Київради про заборону реалізації алкоголю в нічний час незаконним і зобов'язало скасувати його протягом місяця.

У квітні 2017-го Господарський суд Києва зобов'язав міську раду скасувати рішення про заборону реалізації на території міста алкогольних і слабоалкогольних напоїв суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю, в нічний час.

Пізніше Вищий господарський суд призупинив виконання рішення Госпсуду Києва, яке передбачає скасування рішення КМДА про заборону нічного продажу алкоголю.

У липні АМКУ заявляв, що Вищий господарський суд України підтвердив необхідність скасування Київрадою заборони на нічний продаж алкоголю.

При цьому раніше начальник управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради Володимир Слончак заявляв, що суд підтвердив законність рішення Київради про заборону продажу алкоголю вночі.


Крім того, в березні 2016-го Київська міська рада заборонила продавати алкогольні напої у МАФах. Це рішення спровокувало низку протестних акцій з боку їхніх власників.

У вересні 2017 року Київрада повторно виключила продаж алкоголю у МАФах Києва.

У листопаді АМКУ визнав незаконним заборону продажу алкоголю в МАФах Києва.

Показати ще новини
Радіо NV
X