У Києві хочуть продовжити швидкісний трамвай

6 лютого 2017, 15:12
Борщагівська лінія столичного швидкісного трамваю може бути продовжена від кінцевої зупинки на центральному залізничному вокзалі до станції метро Палац спорту

Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації (КМДА), передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що будівництво нової ділянки трамвайної лінії збільшить кількість перевезених пасажирів на швидкісній лінії трамваю до 254 тис. осіб на добу.

Відео дня

"Якщо техніко-економічне обґрунтування підтвердить розрахунки і технічну можливість прокласти рейки, на початку 2018 року розпочнеться будівництво продовження Борщагівської лінії швидкісного трамвая до станції метро Палац спорту", – цитується в повідомленні заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

За його словами, метою продовження даної лінії столичного швидкісного трамваю є забезпечення зручного транспортного сполучення віддалених житлових масивів з центром міста.

"Це рішення істотно розвантажить Святошинсько-Броварську гілку метро, особливо станції метро Вокзальна та Політехнічний інститут, а також такі ділянки як Політехнічний інститут – Хрещатик і пересадку Хрещатик – Майдан Незалежності", – зазначає Сагайдак.

Згідно з повідомленням, протяжність ділянки Борщагівської лінії київського швидкісного трамвая від Центрального залізничного вокзалу до станції метро Палац спорту складе 3,65 км, на ньому планується облаштування шістьох зупинок.

Показати ще новини
Радіо НВ
X