У Києва з'явилася нова енергетична стратегія до 2020 року

18 травня 2018, 11:21

17 травня Київська міська рада на засіданні ухвалила План дій сталого енергетичного розвитку столиці на 2018-2020 роки.

За відповідне рішення проголосували 77 міських депутатів, передає прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Фактично, це - енергетична стратегія міста, що має міжнародний статус, так як документ виконаний за методологією Європейської Комісії. План пройшов обговорення на профільних комісіях Київради, додали у КМДА.

Відео дня

"План дій сталого енергетичного розвитку до 2020 року передбачає зниження викидів в атмосферу вуглекислого газу (CO2) і витрат теплової енергії та збільшення частки використання альтернативних джерел енергії", - повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Згідно з Планом енергетичного розвитку, потреба Києва в тепловій енергії для житлового та бюджетного сектора скоротиться в 1,1 рази, викиди вуглекислого газу до 2020 року зменшаться на 34%.

У той же час економія на зниженні споживання енергоресурсів по місту складе 36%, зокрема, витрати на оплату енергоресурсів в бюджетних установах знизяться на 57%, в житлових будинках - на 46%.

Пантелєєв зазначив, що, затвердивши цей документ, Київ стає на один щабель з містами Європи, які вже мають такі ж стратегічні документи і рухаються в напрямку зниження енергоспоживання.

Показати ще новини
Радіо НВ
X