Кабмін визначився з учасниками переговорів для пошуку інвестора для ГТС

26 січня 2018, 20:11

Кабінет міністрів сформував робочу групу, яка займеться пошуком іноземних партнерів для залучення до управління газотранспортною системою (ГТС) України.

Про це повідомив віце-прем'єр Володимир Кістіон, який очолив групу.

Відповідний документ Кістіон опбліковал на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з інформацією в опублікованому документі, в групу також входять міністр енергетики Ігор Насалик і його заступник Ігор Прокопів (звільнений раніше Нафтогазом з поста глави Укртрансгазу - ред.), Директор департаменту нафтогазового комплексу Міненерго Олександр Лісниченко.

Відео дня

До робочої групи також включені в.о. глава Магістральних газопроводів України (компанія створена, щоб стати новим оператором ГТС - ред.), заступник держсекретаря Кабміну Сергій Кушнір, держсекретар Мінекономрозвитку Олексій Перевезенцев, керівник служби віце-прем'єра України Костянтин Марьевіч, радник прем'єр-міністра Аудіцкас Адомас, радник віце-прем'єра Едуард Терпіцкій.

Також, за згодою, до складу групи можуть увійти в.о. голови парламентського комітету з ПЕК Олександр Домбровський, директор департаменту НКРЕКУ Татьяна Рябуха, представник Єврокомісії Борхардт Клаус Дітер, представник посольства США Аня Брансон, представник Енергоспівтовариства Янез Копач.

Крім того, до групи можуть увійти голова наглядової ради Нафтогазу України Клер Споттісвуд, а також "представник консультанта, послуги яких надаються НАК Нафтогаз України". Алессандро Бертоліні.

Раніше Андрій Коболєв заявив, що Кабмін виключив Нафтогаз з переговорів з інвесторами для ГТС. За його словами, на сьогодні Нафтогаз "виключений з процесу переговорів із зарубіжними партнерами". "Ми зараз в цьому участь не приймаємо, зараз це є прерогативою уряду", - заявив він.

Показати ще новини
Радіо НВ
X