У Кабміні придумали, на що витратити гроші від грального бізнесу. Хочуть створити держфонд

20 січня 2021, 17:43

В уряді схвалили проект закону, який передбачає створення держфонду підтримки медицини, спорту, освіти, культури і науки в складі спеціального фонду держбюджету України.

Кабінет міністрів України схвалив проєкт закону Про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо створення держфонду підтримки медицини, спорту, освіти, культури і науки. Про це у своєму Facebook повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Відео дня

Ініціатива передбачає створення держфонду підтримки медицини, спорту, освіти, культури і науки в складі спеціального фонду держбюджету України.

Планується, що в цей спецфонд будуть направлятися щорічні ліцензійні платежі від здійснення діяльності в сфері організації та проведення азартних ігор і від випуску і проведення лотерей.

Відзначається, що 50% доходів від плати за ліцензії щодо грального бізнесу будуть направлятися до бюджетів місцевого самоврядування за місцезнаходженням відповідного грального закладу.

Нагадаємо, що в 2021 уряд очікує отримати від продажу ліцензій грального бізнесу 7,5 млрд грн.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що легалізація грального бізнесу принесе Україні 5 млрд грн в 2021 році.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X