У ЄБРР назвали головну умову для зростання ВВП України в 2016 році

23 березня 2016, 13:06
Єдиним чинником зростання ВВП в цьому році може стати справедлива і прозора приватизація держпідприємств

Про це повідомив регіональний директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Шевки Аджунер, пише Інтерфакс-Україна.

"На жаль, я не бачу великих прямих іноземних інвестицій в Україну найближчим часом, також як і можливостей для збільшення витрат на інфраструктуру. Тому, єдиним можливим для мене фактором відновлення економіки країни є приватизація", - сказав він під час бізнес-конференції.

Відео дня

За його словами, необхідно проведення відкритої і справедливої приватизації.

"ЄБРР бере активну участь в цьому процесі в якості радника, оскільки це те, що сприяє деолігархізації економіки і створення в країні конкурентного середовища", - зазначив він.

Між тим, політична криза в Україні ставить загрозу зростання економіки, впевнений Аджунер. Він сподівається, що найближчим часом вдасться вийти з тривалого застою і продовжити розпочаті в країні реформи.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада не змогла відправити Кабінет міністрів у відставку, хоча раніше цього ж дня визнала роботу уряду на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком незадовільною.

Це призвело до політичної кризи в країні: з парламентської коаліції вийшли Батьківщина і Самопоміч, залишивши в ній Блок Петра Порошенка і Народний Фронт. Самі народні депутати розходяться в думках, чи існує тепер коаліція.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X