У Інтертелекомі прокоментували обшуки СБУ і звинувачення у співпраці з Кримом

14 листопада 2016, 08:14
Обшуки СБУ, які призвели до відключення зв'язку в більш ніж мільйона абонентів Інтертелеком по всій Україні, були непотрібні, адже компанія надала слідчим всю необхідну інформацію і доступ до серверів

Як йдеться у прес-релізі компанії, під час обшуків було обмежено законне право компанії Інтертелеком на професійний захист. Адже співробітники СБУ відмовили компанії в праві присутності адвоката під час проведення слідчих дій.

Відео дня

У Інтертелекомі пояснили, що співробітники СБУ відключили мережу, незважаючи на те, що технічної необхідності в цьому не було.

"Оператор надав співробітникам слідчої групи всі доступи, схеми і технічні засоби дозволяють здійснювати моніторинг трафіку, але не дивлячись на це співробітниками СБУ особисто були знеструмлені найбільш важливі вузли та вилучено обладнання". - йдеться у повідомленні.

"Весь трафік компанії перевіряє підприємство Державний центр радіочастот, яке безперервно документує куди і звідки надходять дзвінки, і стежить за порядком їх маршрутизації", - йдеться в повідомленні.

Наразі першочерговим завданням у компанії назвали відновлення безперебійного надання послуг зв'язку. З учорашнього вечора ведуться роботи по відновленню мережі. Наразі зв'язок відновлено в ряді регіонів.

Друге завдання, яке стоїть в планах оператора, - це компенсація збитку, завданого абонентам в результаті слідчих дій.

Нагадаємо, 11 листопада співробітники Служби безпеки України провели обшуки в офісі українського підприємства телекомпослуг Інтертелеком, перекривши несанкціонований канал зв'язку з окупованим Кримом

Показати ще новини
Радіо NV
X