У Харківській області планують побудувати дві ТЕЦ на біомасі

9 липня 2017, 17:24
596
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ілюстративне фото

Фото: Київенерго

На території Харківської області можуть встановити дві біологічні теплові електроцентралі та станції з виробництва енергії з відходів

Це питання обговорив голова Держенергоефективності Сергій Савчук із віце-президентом корпорації МАСТ-ІПРА Олександром Греховодовим, повідомила прес-служба уряду.

БіоТЕЦ дозволять фактично повністю задовольнити потреби міст в електроенергії, а також відновити цілорічне гаряче централізоване водопостачання.

"БіоТЕЦ – це ефективне рішення енергетичних та економічних проблем міст. Населення буде забезпечено життєво необхідними ресурсами, підвищиться енергобезпека міст, покращиться економічна ситуація, з’являтимуться нові робочі місця, запрацюють нові ринки споживання відновлюваних джерел енергії", - сказав Савчук.

Греховодов повідомив, що наразі корпорація працює над проектами встановлення в містах Вовчанськ та Куп'янськ двох ТЕЦ на біомасі (деревній трісці, відходах сільського господарства), електричною потужністю 9,6 МВт та тепловою потужністю 21 Гкал/год кожна.

Він також поділився планами корпорації щодо будівництва заводів з переробки твердих побутових відходів для виробництва енергії.

Над цим питанням корпорація МАСТ-ІПРА працює спільно з данською компанією Babcock & Wilcox Volund — одним із світових лідерів у сфері виробництва електроенергії з відходів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися