У Франції в епіцентр нового еко-скандалу потрапила Renault: акції компанії впали на 20%

14 січня 2016, 14:37
Влада Франції оголосила про початок розслідування про махінації з екологічними тестами проти автовиробника Renault

Згідно з даними Bloomberg, після повідомлення про розслідування акції компанії обвалилися на 20% на торгах 14 січня, передає Слон.

Таке падіння вартості цінних паперів стало рекордним з 2008 року.

Відео дня

Представник компанії підтвердив агентству проведення обшуків на декількох підприємствах компанії. За його словами, перевірки у Франції стали наслідком екологічного скандалу навколо німецької Volkswagen.

Нагадаємо, в листопаді німецький концерн Volkswagen AG скоротив продажі в США майже на чверть на тлі скандалу, що вибухнув через заниження показників викидів у дизельних автомобілях.

Після скандалу з тестами підрозділ концерну Volkswagen AG, що випускає автомобілі під однойменним брендом, вирішило скоротити інвестиції на 1 млрд євро на рік і зосередитися на екологічно чистих технологіях.

Крім того, з'явилася інформація, що у зв'язку зі скандалом Volkswagen може зіткнутися з позовом від інвесторів на суму 40 млрд євро.

Крім однойменного бренду, німецькому автоконцерну Volkswagen належать марки легкових автомобілів Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, SEAT, Skoda, мотоцикли Ducati, вантажівки MAN, Scania та Volkswagen Commercial.

Показати ще новини
Радіо NV
X