У ФГВФО нічого не знають про хабарі у розмірі $5 млн

7 червня 2017, 18:43
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не має жодного офіційного підтвердження щодо затримання своїх співробітників Генеральною прокураторую

Про це заявила прес-служба ФГВФО на офіційному порталі.

"Про затримання правоохоронцями уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб стало відомо із повідомлень у ЗМІ. На цей момент офіційного підтвердження цього факту Фонд не отримував", - сказано у повідомлення.

Відео дня

У Фонді запевнили, що всебічно сприятимуть слідству і співпрацюватимуть із правоохоронними органами задля неупередженого та об’єктивного розслідування.

Нагадаємо, як заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, сьогодні, 7 червня, співробітники генпрокуратури спільно з СБУ затримали уповноважену особу Фонду гарантування на хабарі у $5 млн.

За схемою працівників Фонду, хабарі платили керівники банків, в яких введено тимчасові адміністрації. У відповідь на це представники ФГВФО не втручалися у процеси погашення банками зобов'язань перед кредиторами та закривали очі на реалізацію активів за заниженими цінами.

За даними порталу Схеми, затриманою може бути Юлія Вікторівна Приходько, яку 6 червня призначили уповноваженою особою на ліквідацію банку Форум. Екс-власником Форуму є колишній регіонал Вадим Новинський.

Досі Приходько була ліквідатором чотирьох дніпровських банків – Меліор Банк, ІнтерКредитБанк, Актабанк та банку Аксіома.


Показати ще новини
Радіо NV
X