У Донецькій області закрили аграрний конвертаційний центр

11 листопада 2016, 10:41
Співробітники прокуратури Донецької області спільно зі Службою безпеки України та Державною фіскальною службою припинили роботу конвертаційного центру з обігом 300 млн грн

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

"Зловмисники працювали з клієнтами з різних регіонів України. Вони надавали підприємствам реального сектору економіки, зареєстрованим в Донецькій, Київській, Кіровоградській, Полтавській та інших областях, послуги з мінімізації податкових платежів", - зазначили в прокуратурі.

Відео дня

Також у відомстві повідомили, що після покупки у приватних осіб сільськогосподарської продукції, вирощеної в районі проведення АТО і придбаної за готівку, зазначені підприємства зверталися до фіктивним фірмам, від яких отримували відповідне документальне оформлення і, таким чином, легалізували свою продукцію, а в подальшому продавали зернотрейдерам.

У повідомленні наголошується, що основний склад конвертцентру складався з трьох осіб, на їх спільників були зареєстровані фіктивні підприємства.

В результаті восьми обшуків виявлено та вилучено 260 тонн сільгосппродукції на 1,2 млн грн, 15 печаток фіктивних підприємств, комп'ютерна техніка та чорнові записи. Крім того, накладено арешт на рахунки, які використовувалися в незаконній діяльності.

"Розслідування триває", - підсумували у відомстві.

Показати ще новини
Радіо NV
X