У Дніпрі запропонували частково скасувати ProZorro

11 червня 2018, 19:05

Депутати міськради Дніпра намагаються скасувати рішення про застосування електронної тендерної площадки РroZorro при допорогових торгах.

Про це повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

"У Дніпрі сьогодні знову частина депутатів міськради намагається створити зраду і скасувати рішення про застосування ProZorro в допорогах", - написав Нефьодов на своїй сторінці в Facebook.

Відео дня

За словами Нефьодова, противники застосування ProZorro наводять такі аргументи: "форс-мажор; спрощений тендер йде 6 днів, а в разі реального форс-мажору дозволяється і без тендеру", "якість страждає; якість залежить від того, що ви прописуєте в тендерних вимогах, і не розповідайте, що у кума за прямим договором якість ідеальна" та "то що у вас за тендерні вимоги, що ніхто не приходить, але по прямому договору продавці є?"

В свою чергу мер міста Борис Філатов заявив про готовність застосувати вето до подібного рішення депутатів-ініціаторів, якщо вони наберуть просту більшість голосів за нього. Але в разі, якщо за таке рішення проголосує більше депутатів - дві третини, то з його скасуванням виникнуть складності.

Раніше повідомлялося, що в червні в Україні стартує мала приватизація через систему ProZorrо.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X