У Державній службі зайнятості назвали найбільш перспективні професії

17 травня 2016, 21:00
У Державній службі зайнятості назвали найбільш перспективні професії, попит на які не буде зменшуватись у найближчі роки

Це професії у галузі IT, медичній галузі, інженерні професії та професії висококваліфікованих спеціалістів в аграрній сфері, повідомляється на сайті Державної служби зайнятості.

Відео дня

Як розповів виконуючий обов’язки голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко, серед робітничих спеціальностей у найближчі роки найзатребуванішими будуть професії тракториста, кухаря, швачки, водія та будівельника.

За його словами, заробітна плата кваліфікованого кухаря - близько 8 тисяч гривень, а тракторист за рік може отримувати до 120 тис. грн заробітної плати.

Кравченко також зазначив, що протягом січня-квітня 2016 року за направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 85,9 тис. безробітних. Найпоширеніші професії серед отриманих ними - перукар, кухар, електрогазозварник, тракторист-машиніст, водій, продавець, швачка.

Нагадаємо, згідно з дослідженням кар'єрного порталу rabota.ua, найбільш затребуваними фахівцями в п'яти найбільших містах України - Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові - стали продавці-консультанти.

Друге-третє місце за популярністю у всіх містах, крім столиці, займає професія торгового/регіонального представника з середньою зарплатою від 5,3 тисяч гривень.

Показати ще новини
Радіо НВ
X