У 2018 році банки запустять нову криптовалюту

31 серпня 2017, 14:25
Шість найбільших світових банку приєднаються до запуску нової форми валюти - USC

Про це пише британська газета Financial Times , передає інформ-агентство Інтерфакс-Україна.

Зокрема, у запуску візьмуть участь Barclays, Credit Suisse, Canadian Imperial Bank of Commerce, HSBC, MUFG і State Street

Відео дня

Нагадаємо, у серпні минулого року швейцарський банк UBS спільно з Clearmatics Technologies створили нову криптовалюту, яку назвав "utility settlement coin" (USC). Пізніше до проекту приєдналися BNY Mellon, Deutsche Bank і Santander.

Зараз учасники прагнуть поглибити обговорення USC з центробанками і працюють над додатковими заходами захисту нової криптовалюти.

"Ми ведемо обговорення з центральними банками і регуляторами, і ми продовжимо їх у наступні 12 місяців з метою обмеженого запуску ближче до кінця 2018 року", - заявив голова стратегічних інвестицій і інновацій у сфері фінансових технологій UBS Хайдер Джеффрі.

Для проведення моментальних розрахунків і клірингу за операціями з цінними паперами фінустанови задіють технологію розподіленого реєстру.

Перехід на USC передбачає, що сторони угод з цінними паперами не будуть чекати, поки пройде переклад традиційних грошових коштів, замість цього вони будуть використовувати криптовалюту, яку можна обміняти на звичайні гроші у центробанках. Такий підхід скоротить часові та грошові витрати, а також використання людських ресурсів.

Єдина криптовалюта USC при цьому буде обмінюватися на найрізноманітніші традиційні валюти в залежності від потреб учасників угоди.

Показати ще новини
Радіо NV
X