У 2016 році світовий фінтех-ринок сягне $30 млрд

15 квітня 2016, 12:17
Фінансові послуги оцифровуються і споживачі все охочіше користуються смартфонами для управління своїми фінансами

За останні кілька років динаміка інвестицій у Fintech стрімко зростає і за підсумками цього року може скласти $30 млрд. Загальна виручка світового фінансового ринку за підсумками 2015 року склала $17 трлн або 17% ВВП.

Відео дня

Про це у четвер, 14 квітня, на конференції IT Spring у Дніпропетровську заявив заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. Він навів оцінки аналітиків CB Insights data і Accenture.

У 2015 році галузь на стику технологій та фінансів залучила $18 млрд. Основні центри інвестицій у Fintech – це Північна Америка (378 угод на $7,7 млрд), Азія (130 угод, $4,5 млрд) і Європа (125 угод, $1,5 млрд).

Серед причин стрімкого росту Fintech Лежнін назвав застарілу та складну ІТ-інфраструктуру традиційних фінустанов, більшість з яких не пристосована до швидких перетворень. За його словами, у споживачів змінилися очікування та потреби в бік більшої персоналізації та мобільності.

Основні напрямки для капіталовкладень у Fintech: платежі та перекази ($6,5 млрд або 54%), кредитування ($3 млрд, 25%) та управління власними фінансами ($0,5 млрд, 4%).

Fintech – загальний термін для нових технологій в галузі фінансових послуг, які кардинально змінюють чи замінюють звичні способи управляння фінансами.

Показати ще новини
Радіо НВ
X