У 2016 році держава позбудеться скандально відомого Родовід банку

16 лютого 2016, 18:53
Держава вийде з власності Родовід банку протягом 2016 року

Про це йдеться у Засадах стратегічного реформування державного банківського сектору.

У документі сказано, що Мінфін протягом перших трьох місяців 2016 року розробить графік виходу з капіталу Родовід банку.

Відео дня

Радник міністра фінансів з банківських питань Юрій Балащук сказав, що ключові зміни, які запропоновані у цій Стратегії, полягають у створенні у держбанках незалежного менеджменту.

Це, на його думку, дозволить уникнути політичного та адміністративного втручання у їхню діяльність.

За його словами, вже на початковому етапі вкрай необхідно долучати до процесу реформування держбанків серйозних міжнародних гравців.

"Саме вони допоможуть прискорити запровадження кращих практик корпоративної культури і корпоративного управління в цілому", – підкреслив радник міністра фінансів Юрій Блащук.

Нагадаємо, Родовід банк, який належить державі, є у переліку проблемних банків України. Екс-нардеп Олександр Шепелев, якого пов'язують з цим банком, вивів з його активів 325 мільйонів. У 2009 році банк націоналізували, а згодом з нього вивели незаконно активи.

Свого часу колишній віце-президент банку Сергій Дядечко звинувачував саме Шепелева у виводі грошей з Родовіду. Гроші опинилися на рахунках швейцарських банків, які контролює родина Шепелева.

Наразі колишній депутат перебуває у розшуку.Показати ще новини
Радіо NV
X