Ціни на паливо для Укрзалізниці повинні бути знижені до ринкових - моніторингова група

13 липня 2016, 13:07
Ціни на тендері ПАТ Укрзалізниця з постачання 42 тис. тонн дизельного палива згідно з розкритими 12 липня пропозицій по двох з трьох лотів знаходяться на рівні 20,4-20,7 тис. за тонну, що приблизно на 15% вище ринкових

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на моніторингову групу при Укрзалізниці.

"Моніторингова група очікує, що постачання дизельного палива для залізниці будуть відбуватися у відповідності з ринковими цінами", - зазначено в повідомленні.

Відео дня

Згідно із ним, філія ПАТ Укрзалізниця – Центр забезпечення виробництва (раніше – Укрзалізничпостач) оголосила пропозиції по закупівлі дизпалива за трьома лотами об'ємом по 14,087 тис. тонн кожен. По першому лоту найбільш вигідна пропозиція у компанії Сокар – 17,7 тис. грн за тонну, а в другому і третьому лоті найнижчу ціну пропонує Вог Аеро Джет – 20,4 тис. грн за тонну.

У моніторинговій групі зазначили, що відповідно до інформації сайту OilNews та консалтингової групи А-95 в зв'язку із здешевленням нафти оптові ціни на нафтопродукти пішли вниз, і поточний рівень цін на дизпаливо становить приблизно 17,82 тис. грн за тонну. Ціна дизельного палива на 12 липня, за даними компанії Укртатнафта, складає 17,9 тис. грн за тонну.

Як повідомлялося на початку липня, компанії WOG і ОККО поставлять Укрзалізниці 50 тис. тонн дизпалива на суму понад 1 млрд грн.

Моніторингова група з питань закупівлі товарів, робіт і послуг для залізничної галузі почала працювати в ПАТ Укрзалізниця у грудні 2015 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X