Центробанк РФ готується до нафти по $25

12 лютого 2016, 14:22
Банк Росії у своєму прогнозі розвитку економіки заклав до ризикового сценарію вартість нафти по 25 доларів на поточний рік

Як повідомляє РБК, у базовому сценарію ЦБ Росії очікує нафту по 35 доларів, погіршивши свої попередні прогнози.

За словами першого заступника голови ЦБ Дмитра Туліна, сценарій буде уточнюватися у березні.

Відео дня

"У ризиковому сценарії 25 доларів за барель в 2016 році середньорічна, відповідно 35 в наступні два роки, в 2017-2018. У базовому - 35 (доларів за барель - ред.) в 2016 середньорічна і потім 45", - заявив Тулін.

Відзначимо, що раніше глава Роснафти не виключив можливого падіння цін на нафту до рівня $10 за барель. Тоді на Росію, за його словами, чекають ще скрутніші часи.

Своєю чергою Міненерго РФ розповіло, що чекає на Росію із нафтою по $20. Нафту по $20 російський бюджет довго не витримає, про це заявив перший заступник міністра енергетики Росії Олексій Текслер. При такій ціні за барель надходження до російського бюджету знизяться настільки, що для Росії це може стати великою проблемою.

Зауважимо, що і в українській компанії Укрнафта неабияк стурбовані стрімким падінням цін на чорне золото. Компанія почне руйнуватися, якщо ціна на нафту впаде нижче 25 доларів за барель.Про це заявив глава Укрнафти Марк Роллінз


Показати ще новини
Радіо NV
X