Трудовий кодекс і антіколомойскій закон зняли з розгляду Ради після відставки уряду

5 березня 2020, 19:14

Якщо в уряді Шмигаль порахують, що зняті з розгляду законопроекти є актуальними, їх зможуть подати на розгляд протягом місяця.

З розгляду Верховної Ради зняли всі законопроекти старого Кабінету міністрів , які депутати не встигли розглянути в першому читанні, повідомляється на сайті парламенту.

Відео дня

Зокрема, з розгляду парламенту були зняті проект нового Трудового кодексу, антіколомойского закону, законопроект про адміністративно-територіальний устрій інші.

Всього з розгляду парламенту зняли 99 законопроектів.

Згідно з регламентом, урядові законопроекти які не були прийняті в першому читанні вважаються відкликаними на момент припинення повноважень Верховної Ради чи уряду. Якщо новий Кабмін визнає, що законопроект є актуальним, він зможе подати його протягом місяця.

Нагадаємо, що законопроект №2708 Про працю був внесений на розгляд парламенту напередодні Нового року і зазнав серйозної критики з боку профспілок.

Законопроект, яким забороняється повернення виведених з ринку банків їх колишнім власникам є однією з вимог МВФ і був зареєстрований 11 грудня 2019 року. Пізніше НВ Бізнес стало відомо, що початковий проект закону, який був внесений 11 грудня 2019 року, піддався сильним змінам . Передбачається винесення на голосування Верховної Ради абсолютно нового документа, що включає компромісний варіант з колишніми власниками, зокрема, ПриватБанку Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X