"Тримайтеся там": Росія обіцяє стабільне водопостачання в Криму до 2019 року

9 жовтня 2016, 15:03
1251
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дефіцит води пояснюють невеликою кількістю опадів на півострові

Стабільна система забезпечення анексованого Росією Криму водою буде налагоджена до 2019 року. Про це повідомив міністр природних ресурсів і екології Росії Сергій Донський після наради, присвяченої водопостачанню півострова, передає ТАСС

"Буде підготовлена вся інфраструктура, прокладені трубопроводи, і в 2017-2019 році ми вийдемо на більш стабільне забезпечення водою всіх регіонів Криму", - сказав Донський.

За його словами, мова, насамперед, йде про східні регіони півострова.

"Плани по прокладці трубопроводів повинні бути виконані, щоб ми могли гнучко розподіляти водні ресурси для забезпечення передусім східного Криму, де ситуація критична. Тут потрібні зусилля в більшому обсязі", - підкреслив він.

Оцінюючи ситуацію з прогнозними показниками Росгідромету за рівнем опадів у Криму, Донський повідомив, що ситуація "з точки зору наповнення водосховищ трохи гірша, ніж минулого року".

Передусім тому, що опадів цьогоріч на півострові випало менше, ніж у попередні роки, а збільшення їх восени також не очікується.

"Тому нам треба орієнтуватися на те, що збільшення води у водосховищах не буде", - зазначив він.

Міністр повідомив, що має намір ініціювати перевірки водокористувачів Криму, які допускають незаконний відбір води в ситуації, коли півострів відчуває її гострий дефіцит.

Як відомо, після анексії Криму Україна припинила подачу води на півострів по Північно-Кримському каналу.

Раніше повідомлялося, що з листопада в окупованому Сімферополі будуть планово вимикати електрику.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися