У Світовому банку назвали умови виділення Україні траншу в $350 млн. Їх дві

13 вересня 2021, 12:51

У Світовому банку назвали умови для отримання Україною другого траншу на $350 млн. Для цього потрібно ухвалити закони, необхідні для подальшої реалізації земельної реформи та підтримувати макроекономічні показники на адекватному рівні.

Перспективи отримання Україною другого траншу Світового банку в розмірі $350 млн в межах Позики на політику розвитку в сфері економічного відновлення залежать від підтримки адекватних макроекономічних показників і прийняття Верховною Радою законів для подальшої реалізації земельної реформи.

Відео дня

Про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна заявила віцепрезидентка Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анна Бьерде.

«Перспективи другого траншу Позики на політику розвитку в сфері економічного відновлення залежать від підтримки адекватної макроекономічної бази. Вони також залежать від ухвалення того необхідного законодавства, яке встановить належну інституційну базу для функціонування недавно відкритого ринку землі», — зазначила Бьерде.

Представниця СБ виділила закон, який запускає Фонд часткового гарантування кредитів, що допоможе малим та середнім фермерам отримати доступ до фінансування.

Нагадаємо, що Рада виконавчих директорів СБ у червні 2020 року ухвалила рішення про надання Україні $350 млн в межах першої позики на підтримку реформ, які є критично важливими для економічного відновлення.

Перший транш на $350 млн від Світового банку Україна отримала в червні цього року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X