Україна і МВФ можуть укласти staff level agreement в найближчі два місяці - міністр фінансів

6 квітня 2021, 19:54

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що Україна і МВФ можуть домовитися про staff level agreement в найближчі два місяці.

Україна і Міжнародний валютний фонд можуть досягти домовленостей на рівні staff level agreement в найближчі два місяці. Про це міністр фінансів Сергій Марченко заявив в ефірі телеканалу Україна 24, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Ми очікуємо, що досягнемо домовленості, так би мовити на рівні персоналу в найближчі два місяці, і далі будемо робити свою роботу, приймати необхідні закони, щоб отримати нарешті кошти», - сказав міністр.

Раніше міністр Марченко заявляв, що Україна зможе в цьому році отримати гроші від Міжнародного валютного фонду.

В уряді України прогнозували, що Україна отримає транш від Фонду в березні-лютому 2021 року , але 13 лютого представник МВФ Йоста Люнгман оголосив, що місія МВФ за першим перегляду отриманої України в червні 2020 роки програми stand-by завершилася без результату.

Представник МВФ Джеррі Райс заявив на брифінгу 25 березня, що Фонд планує в найближчі кілька місяців продовжити переговори з Україною для першого перегляду програми stand-by і узгодження набору реформ, необхідних для забезпечення стійкості бюджету в середньостроковій перспективі і захисту стабільності фінансового сектора.

МВФ 9 червня 2020 року затвердив нову 18-місячну програму stand-by для України на суму близько $ 5 млрд і відразу виділив $ 2,1 млрд першого траншу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X