Транш МВФ посприяє притоку додаткових інвестицій США в Україну - Чалий

14 вересня 2016, 10:05
Американський бізнес готовий вводити додаткові інвестиції в Україну після того, як МВФ виділить черговий транш у рамках програми фінансової допомоги EFF, заявив посол України в США Валерій Чалий

"На зустрічах тут представники бізнесу завжди мені кажуть: якщо ми побачимо, що виділені кошти - кредит МВФ - ми підемо сміливіше в Україну з інвестиціями", - цитує Чалого Укрінформ.

Відео дня

За його словами, позитивне рішення Виконавчої ради МВФ 14 вересня по Україні стане додатковим сигналом, який "відкриває можливості іноземних інвестицій". Крім того, додав Чалий, після прийняття рішення МВФ про виділення траншу, Україна додатково може розраховувати на 1 млрд кредитних гарантій з боку США.

Коментуючи взаємодію Фонду з українським керівництвом, посол не виключив, що президент Петро Порошенко наступного тижня зустрінеться з керівниками МВФ. "Ми працюємо над тим, щоб відбулися зустрічі з керівництвом МВФ під час приїзду Президента на Генасамблею ООН в Нью-Йорку", - зауважив дипломат.

Також посол уточнив, що незабаром у Вашингтоні працюватиме "потужна делегація з України" на щорічних зборах МВФ і Світового банку. "Ми сподіваємося побачити тут і віце-прем'єра Степана Кубіва, і міністра фінансів Олександра Данилюка, і главу Національного банку Валерію Гонтареву", - уточнив Чалий.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що рішення про виділення Україні чергового траншу кредиту Міжнародного валютного фонду буде прийнято вже 14 вересня.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X