Чекають на місію у вересні. Сума другого траншу МВФ може бути вищою за $700 млн — голова НБУ

9 вересня 2021, 14:52

Сума другого траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ) може бути вищою за $700 млн. Про це заявив глава НБУ Кирило Шевченко в ході пресбрифінгу.

«Другий транш повинен становити 500 млн СПЗ, це десь $700 млн, але з урахуванням пропуску декількох траншів сума може бути більше. Але детальніше - після дискусії з Фондом у вересні», - заявив Шевченко.

Відео дня

Як зазначає агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на джерело в уряді, в цей раз глава місії може персонально прибути в Україну.

Також агентство зазначає, що у вересні Україна також очікує надходження другого траншу макрофінансової допомоги ЄС в розмірі 600 млн євро.

Про те, що місія Фонду відвідає Україну у вересні глава МВФ Крісталіна Георгієва повідомила в кінці липня цього року за підсумками розмови з українським президентом Володимиром Зеленським.

Раніше заступник голови Національного банку України Юрій Гелетій прогнозував, що Україна отримає другий транш МВФ до кінця поточного року.

Крім того, в серпні Україна отримала від МВФ додаткові $ 2,7 млрд в рамках нової емісії, які Рада директорів МВФ розподілив між країнами пропорційно їх капіталу в МВФ.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X