Трамп задумав запровадити мито проти Китаю на $50 млрд - WSJ

15 червня 2018, 10:08

Президент США Дональд Трамп затвердив мито на китайські товари на суму близько $50 млрд.

Про це повідомили джерела, знайомі з рішенням Трампа, передає The Wall Street Journal.

За словами п'ятьох людей, знайомих з цим питанням, адміністрація Трампа готується випустити уточнений список китайських продуктів, які будуть обкладатися митом.

Відео дня

Білий дім сказав, що обов'язки будуть виконані "найближчим часом" після виходу в п'ятницю списку, хоча дата не встановлена. Міністерство торгівлі Китаю відмовилося негайно прокоментувати звіт, у якому Трамп схвалив мито.

"Реалізація тарифів, коли це станеться, може наблизитися до торговельної війни", - зазначив глава інвестиційної стратегії AMP Capital Investors в Сіднеї Шейн Олівер.

Раніше Трамп заявив, що збирається запровадити мито на імпорт товарів з Китаю і обмежити китайські інвестиції. Пізніше Міністерство комерції Китаю повідомило, що готується до повторного введення мита на товари із США. Пізніше Китай з 2 квітня запровадив підвищене мито на 128 товарів, що імпортуються із США.

Трамп також запровадив мито на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%) з усіх країн, за винятком Канади та Мексики, для яких передбачено виняток терміном на 30 днів.

Показати ще новини
Радіо NV
X