Goldman Sachs передрік рецесію економіці США

12 серпня 2019, 11:42

Торговий конфлікт із Китаєм сповільнить зростання економіки США на 0,6% замість раніше очікуваних 0,2%

Торгова війна з Китаєм має більший вплив на економіку США, ніж очікувалося раніше, і підвищує ризики настання рецесії в Штатах, вважають аналітики банку Goldman Sachs. Про це повідомляє Bloomberg.

Відео дня

"В цілому ми підвищили нашу оцінку впливу торгової війни на зростання ВВП. Побоювання, що торгова війна призведе до рецесії, збільшилися", - сказано в повідомленні експертів банку під керівництвом старшого економіста по США Іена Хатціуса.

На їхню думку, торговий конфлікт із Китаєм сповільнить зростання економіки США на 0,6 процентного пункту в поточному році замість очікуваних раніше 0,2 п.п. Також експерти погіршили прогноз зростання економіки США на четвертий квартал 2019 року на 0,2 п.п., до 1,8% в річному вираженні.

Аналітики вважають, що торговельну угоду між двома країнами не буде укладено до президентських виборів у США, які пройдуть восени 2020 року. Також вони вважають, що Дональд Трамп виконає свою обіцянку ввести мито в розмірі 10% на товари китайського імпорту обсягом $300 млрд на рік.

Показати ще новини
Радіо NV
X