Тютюновий гігант вирішив відмовитися від газу на харківській фабриці

22 лютого 2017, 08:51
ПрАТ Філіп Морріс Україна вирішило підвищити енергоефективність харківської фабрики, перевівши її з газу на тверде паливо

Про це повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації із посиланням на слова заступника генерального директора ПрАТ Філіп Морріс Україна Ігоря Крошка на зустрічі з головою ОДА Юлією Світличної.

Відео дня

"Одна з наших ініціатив - підвищити енергоефективність фабрики. Основна ідея - переключитися з використання газу на використання твердого палива, яке виробляється в Україні, а саме - лушпиння соняшнику. Інвестиції становлять близько 60 млн грн ... Підготуватися до виконання цього великого і важливого для нас інвестпроекту ми хочемо протягом півроку ", - заявив Крошко.

За його словами, все необхідне для нової котельні планується закупити у харківських виробників. Крім того, тверде паливо компанія має намір закуповувати на території області.

Раніше повідомлялося, що British American Tobacco (BAT) домовилася про викуп всіх акцій Reynolds American, що наразі їй не належать, за ціною $59,64 за кожну

Показати ще новини
Радіо НВ
X