Тігіпко заявляє, що після скупки аптечних мереж займеться виробництвом ліків

28 лютого 2019, 12:15

Бізнесмен Сергій Тігіпко в ексклюзивному інтерв'ю журналу НВ розповів, що планує збільшити кількість аптек, які належать його групі TAS, до 500 і зайнятися виробництвом ліків.

Тігіпко назвав аптечний бізнес низькомаржинальним через жорстку конкуренцію: "У нас ніяк не обмежена кількість аптек. Вони можуть відкриватися один від одного через 10 метрів. Через таку дуже жорстку конкуренцію цей бізнес дійсно стає дуже низькомаржинальним. Плюс ще регуляції держави періодичні, яка говорить: це продавай за стільки, а це за стільки, що теж призводить до певних проблем".

Відео дня

Бізнесмен додав, що виходити з аптечного бізнесу не має наміру, оскільки зазнає збитків, тому вирішив зайнятися консолідацією ринку.

"Нещодавно до наших аптеках додали ще 3 аптечні мережі і в цілому вийшли на 144 точки продажів. Зараз йде реструктуризація компанії, ми змінюємо багато процесів - нам треба 3-4 місяці. Після цього почнемо далі купувати аптечні мережі. Доведемо мінімум до 500 аптек. А далі почнемо займатися виробництвом. Будемо самі виробляти або фасувати ліки і продавати на внутрішньому ринку", - сказав він.

Мережа Аптека TAS була створена в серпні 2009 року в рамках ребрендингу аптечної мережі Даша, яка у 2008 році увійшла до складу групи ТАС.

У січні 2019 року ТАС купила інвестиційної компанії SigmaBleyzer аптечний бізнес Космо, який налічує 28 аптек в Києві і області. LIGA.net писала з посиланням на учасників ринку, що сума угоди склала $8-10 млн.

Повну версію інтерв'ю читайте в журналі НВ за 28 лютого 2019 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X