Тігіпко забрав у Альфа-банку систему електронних грошей

7 серпня 2017, 14:25
Підконтрольний Сергію Тігіпко ТАСкомбанк став емітентом електронних грошей Максі

Про це йдеться у повідомленнях прес-служби ТАСкомбанку та Альфа-Банку (Україна).

Від сьогодні, 7 вересня, Альфа-банк більше не буде укладати нових договорів та припиняє емісію електронних грошей. Розвитком проекту MAXI Card з осені займеться ТАСкомбанк.

Відео дня

"Новий емітент електронних грошей Максі - ТАСкомбанк - приймає на себе функції, права і зобов'язання емітента електронних грошей Максі, які належали Альфа-Банк, в зв'язку з чим з 07.09.2017 здійснює повноваження і несе зобов'язання по емісії і погашення електронних грошей Максі", - відзначають в Альфа-банку.

НБУ підтвердив право ТАСкомбанк здійснювати випуск електронних грошей на початку листопада 2016 року.

"Ринок електронних платежів розвивається дуже швидко, і лідирують тут банки, у яких є можливості гнучко і швидко надавати клієнтам додаткові сервіси та можливості. Програма лояльності Максі - перевірений часом і позитивно зарекомендував себе інструмент лояльності. Впевнена, що клієнтам нашого банку, які до неї ще приєднаються, вона припаде до душі", - передають слова голови правління ТАСкомбанку Катерини Мелеш у повідомленні.

Очікується, що в найближчому майбутньому відбудеться створення спільного карткового продукту.

"Звичайно ж ми дякуємо за плідну співпрацю Альфа-Банк, в партнерстві з яким було зроблено суттєвий крок вперед у розвитку лояльності. І, безсумнівно, ми впевнені, що зможемо доповнити і посилити обрану ТАСкомбанк стратегію, орієнтовану на клієнта, а також максимально реалізувати потенціал на ринку фінансових технологій", - прокоментував зміну емітента СЕО Максі Антон Шаперенков.

Проект MAXI Card запустив банк бізнесмена Олега Бахматюка - ВіЕйБі Банк. У 2012 році систему викупив Альфа-банк (Україна).

Максі - це програма лояльності, яка дозволяє заробляти бонуси (електронні гроші) на щоденних покупках в торгово-сервісній мережі Максі і витрачати їх як звичайні гроші.

Показати ще новини
Радіо NV
X