Тігіпко та Мартиненко не дійшли згоди щодо Діамантбанку

22 червня 2017, 14:41
Угода про передачу неплатоспроможного Діамантбанку до банківської групи ТАСкомбанку може зірватися – фінустанову вже за два дні можуть відправити на ліквідацію

Про це сьогодні, 22 червня, під час брифінгу повідомив директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтин Ворушилін.

Причиною, яка може зірвати угоду вартістю 1 млрд грн, стала відправка у відпустку уповноваженого на підпис про передачу центрального офісу співробітника з київського відомства по архітектурі. Таким чином не можуть бути підписані й документи про передачу ТАСкомбанку портфелів гарантованих депозитів та кредитів на сумму по 1,1 млрд грн кожен.

Відео дня

«У нас дуже мало часу для того, щоб цю угоду завершити або не завершити. Ми маємо підписати документи про передачу [найпізніше] сьогодні-завтра", - коментує Ворушилін.

Такий термін обумовлений тим, що тимчасова адміністрація має вийти із Діамантбанку, завтра, 23 червня. Тож вже завтра угода може бути анульована, а сам банк відправлять на ліквідацію.

Кошти вкладників, в межах гарантованої суми, буде виплачувати ФГВФО, а активи Діамантбанку мають реалізувати через систему ProZorro.Продажі упродовж 3-х наступних років.

Нагадаємо, ТАСкомбанк (Київ) подав до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб заявку на покупку неплатоспроможного Діамантбанку. Про це 23 травня повідомив голова правління Олег Ходачук.

Показати ще новини
Радіо NV
X