Тігіпко купив готель Radisson Blu у росіян за $10 мільйонів – ЗМІ

30 грудня 2016, 09:10
Російська компанія Готель Девелопмент продала готель структурам, близьким до банкіра Сергія Тігіпка

Як пише liga.net, про це розповіли три джерела: два інвестиційних банкіра і директор девелоперської компанії.

Угоду завершили близько трьох місяців тому, а її сума склала близько $10 млн, повідомив один зі співрозмовників.

Відео дня

При цьому заступник генерального директора компанії Готель Девелопмент Олексій Нефедов зазначив, що готель проданий, але ім'я покупця йому невідомо. Отримати коментар Сергія Тігіпко не вдалося, так як він не піднімав трубку. Його прес-секретар Ірина Рудко не змогла підтвердити або спростувати інформацію про купівлю.

Російська компанія Готель Девелопмент відкрила свій єдиний об'єкт в українській столиці - готель Radisson Blu Hotel Kiev Podil - в кінці 2012 року.

Вже в 2013 році Готель Девелопмент виставив об'єкт на продаж. За свій актив він намагався виручити не менше $80 млн, пише видання.

Висока вартість готелю на 163 номери довгий час відлякувала потенційних інвесторів, але в цьому році росіяни пішли на поступки.

"Сума угоди склала $10 млн, це недорого за готель такого рівня", - повідомив співрозмовник, близький до операції.

Готель оформлений на компанію Веон плюс. Її засновник - Wesla Investments Limited з Британських Віргінських островів - залишився незмінним. Кінцевим бенефіціаром компанії в держреєстрі зараз значиться громадянин Молдови Віктор Гараба.

В кінці літа в керівництві Веон плюс відбулися знакові зміни. У серпні директором компанії стала Оксана Кавицька. Її колишнє місце роботи - київське ЦКЛ Шхуна, зареєстрована по вулиці Петлюри, 30.

"У цьому ж будинку знаходиться головний офіс ТАСкомбанку Тігіпко і цілий ряд інших компаній бізнесмена. Під час керівництва Кавицькой одним з акціонерів Шхуни в 2016 році були кіпрські компанії Ліфаза Лімітед і Белсис Лімітед", - пише видання.

Показати ще новини
Радіо НВ
X