Світовий банк виділив Україні півмільярда доларів, заявивши про вражаючий прогрес

16 вересня 2015, 08:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Рада виконавчих директорів Світового банку ухвалила рішення про виділення Україні кредиту в $500 млн для допомоги фінансовому сектору країни, повідомили в банку

"Повернути стабільність і економічне зростання Україні можна тільки в тому разі, якщо країна продовжуватиме рухатися шляхом реформ", - заявив директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан.

Відео дня

За його словами, кредит допоможе цій меті, підтримуючи низку заходів зі стабілізації фінансового сектора країни і оздоровлення банківського сектору.

Він зазначив, що українська влада здійснила вражаючі кроки з реформування економіки, і у Світовому банку спостерігають перші ознаки стабілізації.

Але через серйозність проблем Фан закликає уряд України до прискорення реформ.

Надання цієї позики є частиною широкого пакету фінансової підтримки України з боку Світового банку, яка передбачає виділення протягом 2015 року коштів у розмірі до $2 млрд. У травні 2014 року в рамках цієї програми Україна вже отримала DPL-1 в розмірі $750 млн.

Раніше повідомлялося, що Рада директорів Світового банку схвалила надання Україні кредиту у сумі $214,73 млн на впровадження проекту Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей. Також Україна отримала $378 млн на фінансування проекту розвитку магістральних електромереж.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X