Світовий банк розповів, що потрібно для потрапляння України в ТОП-5 країн за будівельним індексом

13 грудня 2016, 19:26
Світовий банк переконаний, що Україна в рейтингу Doing Business щодо будівельного індексу може увійти до п'ятірки лідерів за умови прийняття ряду законів і нормативних актів

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, передає Укрінформу.

За його словами, минулого тижня відбувся ряд зустрічей із Світовим банком. За результатами цих перемовин склали певний план роботи на рік.

Відео дня

"Нам до травня треба провести ряд законів і ряд нормативних актів, і тоді у нас є хороші перспективи. Світовий банк взагалі бачить, що по будівельному індексу ми можемо увійти до п'ятірки», - сказав Парцхаладзе.

Чиновник нагадав, що в рейтингу Doing Business у будівельному секторі України в 2013 році знаходилася на 41-м місці, але в 2016 році опустилася на 140-е.

За словами Парцхаладзе, розвиток будівельної галузі сьогодні гальмує корупція, застарілі БНіП (будівельні норми і правила), зарегульованість і відсутність ефективного діалогу між владою і бізнесом.

Показати ще новини
Радіо НВ
X