Світовий банк повідомив, скільки людей у світі не мають доступу до інтернету

15 січня 2016, 19:38
У світі близько 4 млрд осіб не мають доступу до інтернету

Про це повідомляється у доповіді Світового банку Цифрові дивіденди, передає Інтерфакс-Україна.

Повідомляється також, що хоча за останні 10 років кількість користувачів інтернету потроїлася і досягла 3,2 млрд людей, майже 60% світового населення досі не мають доступу до всесвітньої мережі.

Відео дня

Водночас, як повідомляє центр новин ООН, незважаючи на бурхливий розвиток мобільного зв'язку, близько 2 млрд людей у світі не користуються мобільними телефонами, а майже 500 млн людей проживають у районах, де мобільний сигнал відсутній.

Тим не менше, кількість людей, які мають можливість користуватися мобільним зв'язком, перевищує кількість тих, хто має доступ до електрики чи води.

"Головне завдання полягає в тому, щоб підключити до інтернету всіх", - наголосив один із авторів доповіді Світового банку Уве Дайхманн.

Не зважаючи на стрімкий розвиток за останні два десятиліття цифрових технологій, очікувані вигоди від цього, такі як підвищення продуктивності, розширення можливостей для бідних і середнього класу, підзвітність органів влади та компаній, виявилося не таким широким, як передбачалося

"..ми не дотримуємося "зручної" позиції, згідно якою вигоди цифрових технологій є гарантованими та автоматичними. Ми вважаємо, що перетворити цифрові інвестиції на дивіденди набагато складніше, ніж про це говорили багато експертів", - зазначив економіст СБ та один із кураторів доповіді Діпак Мішра.

Раніше повідомлялося, що європейський аерокосмічний гігант Airbus забезпечив собі контракт на створення найбільшої космічної мережі у світі. Концерн планує випустити 900 малих орбітальних супутників для компанії OneWeb, яка займається наданням послуг доступу в інтернет у важкодоступних районах.

Повідомлялося також, що засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг планує налаштувати інтернет у таборах для біженців. Завдяки цьому біженці зможуть отримати кращий доступ до допомоги і підтримувати свої сімейні зв'язки, зазначив Цукерберг.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X