Світовий банк погодився виділити Україні $500 млн на політику розвитку

26 серпня 2015, 11:08
Рада директорів Світового банку схвалила виділення Україні другого багатосекторної позики у розмірі $500 млн на політику розвитку (DPL-2)

"Пакет реформ, які підтримуються в рамках цієї операції, допоможе вирішити глибоко укорінені структурні проблеми, які сприяли виникненню поточної кризи в економіці України", – прокоментував це рішення директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Чімяо Фан, пише Інтерфакс-Україна.

Відео дня

У фінансовій організації уточнили, що позики на підтримку політики розвитку є прямою бюджетною підтримкою, яку отримує безпосередньо уряд України для реалізації його програми реформ.

Відзначається, що виділені кошти повинні бути спрямовані на покращення управління в державному секторі, а також середовища для ведення бізнесу. Також гроші повинні піти на сферу енергетики та надання соціальної допомоги українцям - операція допоможе продовжити реформування неефективної та несправедливої системи субсидій на оплату комунальних послуг з одночасним захистом малозабезпечених груп населення від наслідків підвищення тарифів на газ і теплопостачання.

Надання другої позики є частиною широкого пакету фінансової підтримки України з боку Світового банку, яка передбачає виділення протягом 2015 року коштів у розмірі до $2 млрд. У травні 2014 року в рамках цієї програми Україна вже отримала DPL-1 в розмірі $750 млн.

Раніше повідомлялося, що Рада директорів Світового банку схвалила надання Україні кредиту у сумі $214,73 млн на впровадження проекту Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей. Також Україна отримала $378 млн на фінансування проекту розвитку магістральних електромереж.

Показати ще новини
Радіо NV
X