Світовий банк погодився виділити Україні $500 млн на політику розвитку

3 коментувати
Україна отримає ще частину грошей від Світового банку

Україна отримає ще частину грошей від Світового банку

Рада директорів Світового банку схвалила виділення Україні другого багатосекторної позики у розмірі $500 млн на політику розвитку (DPL-2)

"Пакет реформ, які підтримуються в рамках цієї операції, допоможе вирішити глибоко укорінені структурні проблеми, які сприяли виникненню поточної кризи в економіці України", – прокоментував це рішення директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Чімяо Фан, пише Інтерфакс-Україна.

У фінансовій організації уточнили, що позики на підтримку політики розвитку є прямою бюджетною підтримкою, яку отримує безпосередньо уряд України для реалізації його програми реформ.

Відзначається, що виділені кошти повинні бути спрямовані на покращення управління в державному секторі, а також середовища для ведення бізнесу. Також гроші повинні піти на сферу енергетики та надання соціальної допомоги українцям - операція допоможе продовжити реформування неефективної та несправедливої системи субсидій на оплату комунальних послуг з одночасним захистом малозабезпечених груп населення від наслідків підвищення тарифів на газ і теплопостачання.

Надання другої позики є частиною широкого пакету фінансової підтримки України з боку Світового банку, яка передбачає виділення протягом 2015 року коштів у розмірі до $2 млрд. У травні 2014 року в рамках цієї програми Україна вже отримала DPL-1 в розмірі $750 млн.

Раніше повідомлялося, що Рада директорів Світового банку схвалила надання Україні кредиту у сумі $214,73 млн на впровадження проекту Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей. Також Україна отримала $378 млн на фінансування проекту розвитку магістральних електромереж.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 110 грн.
Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559 грн.

Ваш промокод для сплати онлайн – 89790834

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: