Світовий банк погодився виділити Україні $500 млн на політику розвитку

26 серпня 2015, 11:08
266
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Україна отримає ще частину грошей від Світового банку

Рада директорів Світового банку схвалила виділення Україні другого багатосекторної позики у розмірі $500 млн на політику розвитку (DPL-2)

"Пакет реформ, які підтримуються в рамках цієї операції, допоможе вирішити глибоко укорінені структурні проблеми, які сприяли виникненню поточної кризи в економіці України", – прокоментував це рішення директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Чімяо Фан, пише Інтерфакс-Україна.

У фінансовій організації уточнили, що позики на підтримку політики розвитку є прямою бюджетною підтримкою, яку отримує безпосередньо уряд України для реалізації його програми реформ.

Відзначається, що виділені кошти повинні бути спрямовані на покращення управління в державному секторі, а також середовища для ведення бізнесу. Також гроші повинні піти на сферу енергетики та надання соціальної допомоги українцям - операція допоможе продовжити реформування неефективної та несправедливої системи субсидій на оплату комунальних послуг з одночасним захистом малозабезпечених груп населення від наслідків підвищення тарифів на газ і теплопостачання.

Надання другої позики є частиною широкого пакету фінансової підтримки України з боку Світового банку, яка передбачає виділення протягом 2015 року коштів у розмірі до $2 млрд. У травні 2014 року в рамках цієї програми Україна вже отримала DPL-1 в розмірі $750 млн.

Раніше повідомлялося, що Рада директорів Світового банку схвалила надання Україні кредиту у сумі $214,73 млн на впровадження проекту Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей. Також Україна отримала $378 млн на фінансування проекту розвитку магістральних електромереж.

Вибір редакції

Статті

Вчора, 11:45

article_img
Бос Нафтогазу. Андрій Коболєв - про Газпром, Тимошенко і непрості стосунки з Коломойським та Фірташем
Ігри

Вчора, 22:02

article_img
Божественна комедія для геймерів. Огляд гри Hades
Гаджети

Вчора, 21:01

article_img
Навіщо платити більше? П'ять вживаних смартфонів, які вигідніші за нові

Головне

Наукпоп

Вчора, 08:05

article_img
Скрізь життя. У антарктичному озері знайшли рештки крихітних істот
Економіка

Вчора, 20:25

article_img
Україна підписала угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем
Економіка

Вчора, 13:50

article_img
Для своїх та іноземців. В Україні збільшили туристичний збір