Світовий банк погодився виділити Україні $500 млн на політику розвитку

3 коментувати
Україна отримає ще частину грошей від Світового банку

Україна отримає ще частину грошей від Світового банку

Рада директорів Світового банку схвалила виділення Україні другого багатосекторної позики у розмірі $500 млн на політику розвитку (DPL-2)

"Пакет реформ, які підтримуються в рамках цієї операції, допоможе вирішити глибоко укорінені структурні проблеми, які сприяли виникненню поточної кризи в економіці України", – прокоментував це рішення директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Чімяо Фан, пише Інтерфакс-Україна.

У фінансовій організації уточнили, що позики на підтримку політики розвитку є прямою бюджетною підтримкою, яку отримує безпосередньо уряд України для реалізації його програми реформ.

Відзначається, що виділені кошти повинні бути спрямовані на покращення управління в державному секторі, а також середовища для ведення бізнесу. Також гроші повинні піти на сферу енергетики та надання соціальної допомоги українцям - операція допоможе продовжити реформування неефективної та несправедливої системи субсидій на оплату комунальних послуг з одночасним захистом малозабезпечених груп населення від наслідків підвищення тарифів на газ і теплопостачання.

Надання другої позики є частиною широкого пакету фінансової підтримки України з боку Світового банку, яка передбачає виділення протягом 2015 року коштів у розмірі до $2 млрд. У травні 2014 року в рамках цієї програми Україна вже отримала DPL-1 в розмірі $750 млн.

Раніше повідомлялося, що Рада директорів Світового банку схвалила надання Україні кредиту у сумі $214,73 млн на впровадження проекту Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей. Також Україна отримала $378 млн на фінансування проекту розвитку магістральних електромереж.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: