Світові ціни на нафту зростають на даних зі США

30 грудня 2016, 08:03
Світові ціни на нафту в п'ятницю демонструють позитивну динаміку, відіграючи дані про зниження запасів нафтопродуктів у США від міністерства енергетики країни, пише Прайм

Так, станом на 7:17 за Києвом вартість березневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на 0,44% - до $57,10/барель. Ціна лютневих ф'ючерсів на нафту марки WTI піднімалася на 0,35% - до $53,96/барель.

Відео дня

Відзначається, що Міненерго США в четвер повідомило, що комерційні запаси нафти в країні (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень, що завершився 23 грудня, збільшилися на 0,6 мільйона барелів - до 486,1 мільйона барелів. При цьому аналітики чекали зниження показника на 2,060 мільйона барелів - до 483,34 мільйона барелів.

У той же час, за даними відомства, запаси бензину в країні скоротилися на 1,6 мільйона барелів - до 227,1 мільйона барелів. Аналітики, навпаки, очікували зростання показника - на 1,32 мільйона барелів. Запаси дистилятів знизилися на 1,9 мільйона барелів - до 151,6 мільйона барелів. Експерти прогнозували менше зниження індикатора - на 1,78 мільйона барелів.

На цьому тлі трейдери відзначають, що ринок нафти, ймовірно, зосередиться на позитивних даних Міненерго США щодо запасів нафтопродуктів, пише агентство Рейтер. Зокрема, це повинно привести до збільшення числа "бичачих" позицій з нафти марки WTI.

"Звіт управління енергетичної інформації Міненерго США був позитивним для світлих нафтопродуктів через зниження запасів бензину і дистилятів у порівнянні з прогнозами по ним", - наводить агентство Рейтер думку неназваних аналітиків банку Barclays щодо даних звіту Міненерго США.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X