Світові ціни на нафту знизилися, Brent торгується нижче $50

7 вересня 2015, 08:18
Світові ціни на нафту знижуються зранку 7 вересня на тлі того, що учасники ринку чекають реакції країн-членів на пропозицію Венесуели провести позачергову конференцію ОПЕК

Ціни жовтневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилися на 0,6% - до $49,30 за барель, повідомляє Інтерфакс.

Котирування ф'ючерсних контрактів на нафту марки WTI на жовтень на торгах Нью-йоркської товарної біржі втратили майже 1% і торгуються близько $45,63 за барель.

Відео дня

Нині на ринку нафти спостерігається надлишок пропозиції, що призводить до падіння ціни. Через це президент Венесуели Ніколас Мадуро ініціював проведення позачергової конференції ОПЕК. При цьому країни ОПЕК в цілому поки що не виявляють готовності скорочувати виробництво. Міністр енергетики РФ Олександр Новак сказав наприкінці минулого тижня, що російські нафтокомпанії також навряд чи будуть скорочувати видобуток нафти.

Як повідомлялося, аналітики Barclays змінили свій прогноз щодо ціни на нафту марки Brent у другому півріччі 2015-го року. Прогноз, який раніше передбачав ціну в 62 дол/бар, знижений на 10 доларів і тепер дорівнює 52 дол/бар.

НВ

Показати ще новини
Радіо НВ
X