Світові ціни на нафту знижуються через дані з США

30 січня 2017, 08:10
Ціна нафти знижується в понеділок, 30 січня, продовжуючи відігравати опубліковані в п'ятницю дані американської нафтогазової сервісної компанії Baker Hughes про зростання числа бурових установок у США, пише Прайм

Так, станом на 06:42 за Києвом вартість квітневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,57% - до $55,38 /барель. Ціна березневих ф'ючерсів на нафту марки WTI зменшилася на 0,47% - до $52,92/барель.

Відео дня

Згідно з даними Baker Hughes, за підсумками робочого тижня, що завершився 27 січня, число бурових установок у США зросла на 18 штук, або на 2,5%, до 712 одиниць. У річному вираженні показник зріс на 93 штуки, або на 15%. Кількість нафтових бурових установок збільшилася на 15 одиниць, або на 2,72%, до 566 штук. Число газодобувних установок зросла на три одиниці, або на 2,11%, і склало 145 штук.

"Збільшення видобутку в США не повинно бути несподіваним", - цитує агентство Рейтер неназваних аналітиків банку ANZ. В той же час вони відзначають, що зменшення видобутку нафти країнами ОПЕК істотно перевищить її збільшення в США, що сприятиме скороченню світових запасів, які зросли за останні два роки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X