Світові ціни на нафту впали до двотижневого мінімуму

26 жовтня 2016, 08:57
Ціни на нафту, що впали у вівторок, 25 жовтня, до двотижневого мінімуму, продовжують йти вниз після виходу галузевих даних, які показали значне зростання запасів палива в США

Про це повідомляє Інтерфакс.

Котирування грудневих ф'ючерсів на марку Brent на лондонській біржі ICE Futures до 7:55 знизилися на 1,1% - до $50,21/барель.

Контракти на марку WTI на грудень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу подешевшали на 1,3% - до $49,30/барель.

Відео дня

Відзначається, що дані American Petroleum Institute, опубліковані у вівторок, продемонстрували збільшення запасів минулого тижня на 4,8 млн барелів. Ця виявилося вищим за очікування ринку.

При цьому аналітики, опитані The Wall Street Journal, прогнозують, що в середу дані Міненерго покажуть зростання запасів нафти в США на 2,1 млн барелів. Якщо такий прогноз підтвердиться, то це означає, що після низки знижень показник запасів знову переходить до зростання на тлі високого пропозиції сировини на ринку.

Учасники ринку на тлі триваючого вже третій день зниження цін чекають новин про переговори між видобувними країнами, серед яких проявляються все більш очевидні розбіжності.

Для досягнення домовленості країни ОПЕК повинні узгодити квоти для кожної з країн, що виглядає все більш важкою задачею.

Додатковим негативним фактором для цін є також "дорогий" долар, який торгується в середу близько $1,0890 до євро.

Показати ще новини
Радіо NV
X