Світові ціни на нафту тримаються на мінімальних за тиждень рівнях

8 вересня 2015, 08:40
Світові ціни на нафту демонструють різноспрямовану динаміку, але тримаються на мінімальних за тиждень рівнях, повідомляє Інтерфакс

Ціни жовтневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:00 за московським часом у вівторок зросли на 0,4% - до $47,82 за барель.

Котирування ф'ючерсних контрактів на нафту марки WTI на жовтень на торгах Нью-йоркської товарної біржі знизилися до 8:00 в порівнянні із закриттям п'ятниці на 3,7% - до $44,32 за барель (в понеділок в США був вихідним).

Відео дня

На котирування вплинула публікація даних про зниження імпорту нафти Китаєм в серпні на 13% порівняно з попереднім місяцем.

В останні три тижні на нафтовому ринку відбуваються сильні коливання, пов'язані з ситуацією в Китаї та надлишком палива на світових ринках. Запаси нафти в США на 100 млн барелів перевищують середні показники для даного часу року, а країни ОПЕК тим часом не збираються скорочувати видобуток з поточного рівня, близького до історичного максимуму.

Раніше заяви глави Роснафти Ігоря Сєчіна спровокували зниження ціни на нафту. Після його слів про неможливість приєднання Росії до скорочення видобутку ОПЕК і нафту марки Brent опустилася до $47,63 за барель.

Показати ще новини
Радіо НВ
X