Світові ціни на нафту суттєво виросли на фоні новин із США

4 лютого 2016, 09:43
Вартість еталонної марки Brent збільшилася більше ніж на 7,5%, перевищивши позначку у $35, повідомляє РБК із посиланням на агентство Bloomberg

Це сталося на фоні суттєвого падіння американського долара відносно інших валют, яке агентство назвало найбільшим за останні 7 років.

Вартість квітневих ф'ючерсів на нафту північноморської марки Brent на лондонській біржі ICE подолала позначку в $ 35 за барель. О 00.24 Brent торгувалася біля позначки $ 35,51, що на 7,8% перевищує рівень попереднього закриття торгів.

Відео дня

Зростання цін на американську Texas light sweet перевищив 9,5%. На закритті торгів барель WTI коштував $ 32,75. Таким чином, за день ф'ючерси подорожчали на $ 2,87.

Як зазначає Bloomberg, посилаючись на власний Dollar Spot Index, падіння долара стало найбільш різким з березня 2009 року. За індексом The Wall Street Journal (WSJ Dollar Index), що відображає вартість американської валюти по відношенню до корзини з 16 іноземних валют, зниження склало 1,7%, що є найзначнішим падінням з березня минулого року.

WSJ зазначає, що слабкий долар підтримує нафта, яка торгується в американській валюті. Його ослаблення робить нафту дешевше для іноземних покупців.

Падіння американської валюти відбулося після оприлюднення індексу менеджерів із постачання для сфер послуг США. У січні він склав 53,2, досягнувши мінімальної позначки рівня жовтня 2013 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X