Світові ціни на нафту почали падати на тлі новин із Ірану

15 лютого 2016, 09:13
Ціни на нафту еталонних марок у понеділок, 15 лютого, знову повернулися до падіння після повідомлень про перший танкер із іранською нафтою біля берегів Європи

Про це свідчать дані торгів, пише Прайм.

Станом на 08.23 вартість квітневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent опускалася на 0,12% - до 33,31 долара за барель.

Відео дня

Ціна березневих ф'ючерсів на нафту марки WTI зменшувалася на 0,39% - до 29,33 долара за барель.

Зауважимо, в п'ятницю ціни на нафту підскочили аж на 9-12% через очікування скорочення обсягу виробництва найбільших постачальників "чорного золота".

Однак у понеділок побоювання про надлишок пропозиції на ринку знову поновилися після появи новин з Ірану.

Як повідомило агентство Bloomberg, судно компанії Litasco, що виконує всі поставки групи "Лукойл" за межами Росії, вийшло з навантажувального терміналу на острові Харк в Перську затоку.

Нагадаємо, 10 лютого ОПЕК випустила доповідь, в якій експортери передбачили зростання світового попиту на 1,25 млн барелів на добу. Експерти вважають, що збільшення попиту відбудеться в поточному році.

Доповідь ОПЕК була опублікована на наступний день після випуску прогнозу Міжнародного енергетичного агентства, де зазначалося, що ціни на нафту найближчим часом навряд чи будуть рости через надлишок продукту на ринку.

Показати ще новини
Радіо NV
X