Суперечка Порошенка і Путіна, списання боргу і воєнні травми: топ-5 думок

30 серпня 2015, 21:26
Найкращі думки тижня - вибір редакції

"Спічрайтери Петра Порошенка потрапили в пастку: вони говорять про Україну лише в тих місцях, де у Путіна стоїть "Росія", - історик Ярослав Грицак пише про те, як Україна і РФ не можуть поділити спільну спадщину.

Відео дня

"Минулого разу такий же, але все-таки менший ріст був зафіксований в холодний грудневий день, коли Янукович продав Україну Путіну за $15 млрд", - аналітик Dragon Capital Сергій Фурса розповідає про те, що фонд Franklin Templeton вперше в історії погодився на списання частини боргу.

"Не можна очікувати від суспільства, що воно змириться з подією в Криму і Донбасі" - лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук називає основну помилку нинішньої влади.

"Вільний продаж зброї в Україні стабільно підтримують лише 11% громадян", - соціолог Ірина Бекешкіна пояснює, що цифри підтримки легалізації зброї штучно завищено.

"Ми бачимо людей, яких тероризує створена путінською Росією маріонеточна держава. Вони теж украиїнці, і після воз'єднання країни їм доведеться жити з травмою", - голландський правозахисник Роберт ван Ворен аналізує, з якими труднощами Україні доведеться зіткнутися після війни.

Показати ще новини
Радіо NV
X